logo

XXI edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW za nami. Swoją ofertę zaprezentowało niemal 730 wystawców z kraju i z zagranicy. Po raz pierwszy jako wystawca zaprezentowała się Grupa Glinkowski z ofertą jednoosiowych przyczep rolniczych i łyżek do maszyn rolniczych.

W dniach 19-22.09.2019 roku w Bednarach odbędzie się kolejna edycja rolniczych targów AGRO-SHOW.

Tytułowe pytanie stawia sobie każdy kto stoi przed zakupem bryczki. Warto głębiej zastanowić się nad korzyściami, które oferują uznani producenci zaprzęgów konnych, względem tych z najniższego segmentu cenowego. Tym bardziej, że zdaniem Philipa Kotlera marka to coś więcej niż znak towarowy. Według guru współczesnego marketingu, marka to pewnego rodzaju przyrzeczenie, które wyznacza i kształtuje funkcjonowanie całej firmy, znajdując swój wyraz w jakości gotowych produktów lub usług.

Live Oak International to największe i najbardziej prestiżowe zawody jeździeckie w USA, będące jednocześnie kwalifikacjami amerykańskiej USEF (U.S. Equestrian Federation) i międzynarodowej federacji jeździeckiej FEI (Fédération Equestre Internationale). Złoty i brązowy medal w kategorii powożenia jednokonnymi zaprzęgami PONY, zdobyli zawodnicy na bryczkach marki GLINKOWSKI.

Kiedy zostałem Mistrzem Świata… 

Jak zostać mistrzem świata? Bartłomiej Kwiatek opowiada o źródłach największego sukcesu. 

2018 rok był wspaniałym rokiem dla naszej marki! Zawodnik "GLINKOWSKI Team" - Bartłomiej Kwiatek - został mistrzem świata w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi! Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna z Kronenberga!

Od 28 sierpnia do 2 września w holenderskiej miejscowości Kronenberg odbywały się mistrzostwa świata w powożeniu bryczkami konnymi. Tytuł Mistrza Świata wywalczył reprezentant teamu GLINKOWSKI, Bartłomiej Kwiatek. To największy sukces w historii polskiego powożenia w kategorii „singli”. W zawodach łącznie uczestniczyły cztery polskie drużyny. Drużynowo Polska zdobyła Brązowy Medal Mistrzostw Świata.

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie