logo

„GLINKOWSKI”  - rzemieślnicza tradycja od 1956 roku

Marka GLINKOWSKI to największy producent powozów konnych na świecie i zarazem synonim rzemieślniczej tradycji, jakości i rodzinnej kultury zarządzania. Marka kontynuuje tradycje założyciela Walentego Kołaka. Rodzinny zakład przemysłowy jest dziś jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie, wytwarzających powozy konne. Wytwarzane są w nim również części i osprzęt do maszyn budowlanych, w postaci łyżek budowlanych do koparek, sygnowanych nową marką GRAXX.

Jeśli wartości takie jak rzetelność, uczciwość, pracowitość, zaangażowanie nie są Tobie obce to jesteś osobą jakiej szukamy. Sprawdź dostępne oferty pracy, a jeśli nie znajdziesz interesującej oferty, wyślij nam swoje CV, a dokładnie je przenalizujemy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Aktualnie poszukujemy:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO 
MAGAZYNIER 

kuznia

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie