logo

„GLINKOWSKI” - produkcja powozów konnych, łyżek budowlanych do koparek, przyczep rolniczych oraz usługi przemysłowe!

logo graxx

Jesteśmy jednym z największych producentów powozów konnych na świecie i zarazem jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących bryczki. Kontynuujemy wielopokoleniową tradycję wytwarzania bryczek sportowych, klasycznych oraz renowacji starych powozów. Wytwarzamy je w oparciu o wiedzę i unikatowy know how oraz zaawansowany park maszynowy.

 

lyzkabrykaprzyczepkaobrab

 

logo

 W naszym rodzinnym zakładzie zlokalizowanym w Sikorzynie k. Gostynia, świadczymy również usługi w zakresie przetwarzania i obróbki stali dla zakładów produkcyjnych sektora motoryzacyjnego i przemysłu. Od wielu lat - pod marką OtiumFarm - produkujemy ponadto przyczepy rolnicze, a od kilku specjalistyczne łyżki budowlane do koparek. Łyżki do koparek produkowane z najlepszej stali HARDOX, sygnowane są naszą nową marką – GRAXX. Ofertę GRAXX uzupełniają usługi przemysłowe spawania, obróbki skrawaniem, gięcia rur i profili, malowania natryskowego i proszkowego, wycinania ploterem CNC.

 Mamy bogate tradycje i wiedzę w zakresie przetwarzania oraz obróbki stali i tą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości biznesowe.

Jeśli masz pomysł na wspólny biznes, skontaktuj się ze mną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ofertę marki GRAXX sprawdzisz na stronie: www.graxx.eu 

 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie