logo

„GLINKOWSKI” - producent bryczek serii X-Line, PerformanceLine, NS Line, OtiumLine.
W manufakturze GLINKOWSKI fani powożenia zaprzęgami konnymi znajdą dziś bryczki produkowane w ramach czterech linii produkcyjnych, wyznaczających aktualną strategię biznesową.

Linię charakteryzuje przede wszystkim luksusowe wykończenie wszystkich detali bryczki. Wykonana ręcznie, z maksymalnym pietyzmem, redefiniuje na nowo pojęcie jakości i wyznacza nowe standardy w kategorii luksusowych powozów konnych.

to najważniejsza i najpopularniejsza seria powozów marki GLINKOWSKI kategorii „Premium”, zawierające zarówno powozy sportowe, rekreacyjno-treningowe jak i klasyczne, stanowiące esencję wartości marki. Jakość i innowacje określają każdy model tej serii, w dużej części wykonywanej ręcznie...

to linia powozów sportowych, treningowych i rekreacyjnych, które charakteryzuje odejście od ręcznego wytwarzania powozów, ustandaryzowanie produkcji większości elementów oraz ograniczenie możliwości indywidualizowania bryczek.

to linia ekonomiczna. Bryczki z tej linii cechuje korzystna cena zakupu, przy jakości gwarantującej długoletnią wytrzymałość.

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie