logo

to najważniejsza i najpopularniejsza seria powozów marki GLINKOWSKI kategorii „Premium”, zawierające zarówno powozy sportowe, rekreacyjno-treningowe jak i klasyczne, stanowiące esencję wartości marki. Jakość i innowacje określają każdy model tej serii, w dużej części wykonywanej ręcznie, dzięki czemu przestrzeń do indywidualizowania pojazdów według oczekiwań kupującego jest niemal nieograniczona.

 

Cechy Performance Line

  • Dedykowana dla wyczynowych powożących
  • Renoma profesjonalnych powozów maratonowych
  • Bogata historia i kolekcja sportowych osiągnięć
  • Wysokiej jakości surowce i materiały wykończeniowe
  • Ekskluzywność ręcznego wykończenia najwyższej próby
  • Autorski design
  • Nieograniczone możliwości indywidualizacji
  • Doświadczenie w produkcji powozów klasycznych
  • Bryczki sygnowane logo GLINKOWSKI
  • Przeznaczenie: profesjonalne zawody sportowe, jazda rekreacyjna, komercyjne przewozy turystyczne, obiekty muzealne

Wśród powozów sportowych wyróżniają się wybitnie wyczynowe bryczki Double Sport oraz FALCON, dedykowane do profesjonalnych zawodów maratonowych. Wyznaczają współcześnie standardy jakości w kategorii zaprzęgów jednokonnych oraz zaprzęgach z parą koni. Rynek profesjonalnych powożących skutecznie podbija również ostatni model bryczki do zaprzęgu na cztery konie, który umacnia wizerunek marki GLINKOWSKI jako wszechstronnego producenta sportowych powozów konnych.

Autorski design bryczek, niestandardowe rozwiązania konstrukcyjne i najwyższa wytrzymałość predestynują je jako powozy dla wyczynowych powożących nie uznających kompromisów jakościowych, dla których liczy się tylko jeden cel: zwycięstwo w zawodach jeździeckich.

 

 

Najpopularniejsze modele bryczek sportowych

 

Performance Line zawiera również powozy rekreacyjne oraz klasyczne.

Powozy rekreacyjne

choć oparte o rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w powozach sportowych, przeznaczone są dla profesjonalnego treningu koni oraz miłośników rekreacyjnego powożenia zaprzęgami konnymi. Byczki z tej linii wykorzystywane są do komercyjnych przewozów turystycznych. Spotkać je można w najważniejszych miejscach kulturalnych świata np. w Rzymie, Pradze i Wiedniu. Dla klientów z Niemiec, ważną informacją będzie, że spełniają normy jakości niemieckiego standardu TUV.

Powozy klasyczne

to z kolei hołd marki złożony powozom historycznym. Wyróżnia je niezwykła staranność o zachowanie zgodności z pierwowzorami. Bryczki z tej linii wymagają zaprzęgnięcia do ich produkcji wszechstronnego rzemieślniczego kunsztu w zakresie obróbki stali oraz przede wszystkim drewna. Przeznaczone dla kolekcjonerów i hobbystów, głównie do jazd rekreacyjnych, budzą zachwyt wykraczający daleko poza grono entuzjastów jeździectwa.

bklas

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie