logo

Linię charakteryzuje przede wszystkim luksusowe wykończenie wszystkich detali bryczki. Wykonana ręcznie, z maksymalnym pietyzmem, redefiniuje na nowo pojęcie jakości i wyznacza nowe standardy w kategorii luksusowych powozów konnych.

 

Cechy X-Line

  • Najwyższej jakości surowce
  • Luksusowe materiały wykończeniowe
  • Ekskluzywność ręcznego wykończenia najwyższej próby
  • Autorski design
  • Nieograniczone możliwości indywidualizacji
  • Bryczki sygnowane logo GLINKOWSKI
  • Przeznaczenie: profesjonalne zawody sportowe oraz jazda rekreacyjna

Bryczka wykonana jest w dużej mierze ze stali kwasoodpornej, skóry, Alcantary, a także wielokrotnie pokryta lakierami PPG serii DELTRON, tak by każdy właściciel, w każdym aspekcie bryczki, mógł czuć jej wyjątkowość. W zakresie właściwości jezdnych bryczka bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach znanych z wyczynowych modeli Double Sport i FALCON. Wyłącznie dla linii X-LINE dedykowano wykończenie wyjątkowymi materiałami, jak np. trójwarstwowym lakierem XYRALIC, czy Alcantarą EXO. Każdy fragment powozu przekonuje o jej niezwykłości.

X-Line to nowa seria powozów, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 2016 roku, i którą reprezentuje na razie jeden pojazd X-TREME.

X-line zaprojektowany został dla tych profesjonalnych powożących, dla których doskonałe zawieszenie i układ jezdny, znany z bryczek Double Sport i FALCON, to nie wszystko, którzy potrzebują poczucia luksusu i splendoru z powożenia fascynującym powozem. Ze względu na łatwość prowadzenia, świetnie sprawdza się także podczas rekreacyjnej jazdy, gdzie zamożny entuzjasta jeździectwa poczuje piękno tego sportu, rozkoszując się dodatkową świadomością, że prowadzi wyczynową bryczkę.

 

x-treme

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie