logo

to linia powozów sportowych, treningowych i rekreacyjnych, które charakteryzuje odejście od ręcznego wytwarzania powozów, ustandaryzowanie produkcji większości elementów oraz ograniczenie możliwości indywidualizowania bryczek.

 

Opis linii

  • Produkcja seryjna
  • Ograniczone możliwości indywidualizacji
  • Wysokiej jakości surowce
  • Przeznaczenie: profesjonalne zawody sportowe, jazda treningowa, rekreacyjna

Ideą przyświecającą powstawaniu linii NS Line była pragnienie zwiększenia dostępności powozów konnych dla większego kręgu odbiorców. Dzięki temu podejściu udało się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy oczekiwaną przez rynek wysoką jakością, dobrymi własnościami jezdnymi i ceną powozów. Zdaniem wielu nabywców, także w tej serii powozów, duch marki GLINKOWSKI, jest wyraźnie wyczuwalny.

Powozy z serii NS Line przeznaczone są dla zawodników oraz pasjonatów jeździectwa, którzy w zamian za rezygnację z indywidualnych rozwiązań, otrzymują dobrej klasy powozy o sprawdzonej jakości i układzie jezdnym, w korzystnej cenie. Są również doskonałą alternatywą dla osób rozpoczynających przygodę z wyczynowym jeździectwem sportowym.

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie