logo

Bryczki sportowe

Marka „GLINKOWSKI” to dziś największy producent bryczek na świecie, jednak legendę marki zbudowały i dalej tworzą bryczki sportowe przeznaczone do profesjonalnych zawodów jeździeckich, zarówno do zawodów maratonowych, jak i ujeżdżania oraz prób zręcznościowych.

Czytaj więcej

Bryczki treningowe

Klasyczne polskie powiedzie mówi, że to „trening, czyni mistrza”. Mistrzostwo w powożeniu zaprzęgami wymaga potu i wysiłku powożącego oraz koni. Do precyzji dochodzi się latami. Trening to także okres najintensywniejszej eksploatacji powozów, to tam zdają one prawdziwy sprawdzian jakości i wytrzymałości.

„GLINKOWSKI” dla aktualnych i przyszłych mistrzów świata przygotował dedykowaną ofertę bryczek treningowych, o doskonałych właściwości jezdnych, konstrukcji wysokiej wytrzymałości i niezbędnym wykończeniu, uwzględniającym treningowe przeznaczenie powozów. Zaspokajają one oczekiwania najbardziej wymagających powożących. Jako największy producent bryczek sportowych na świecie, wiemy o czym mówimy!

Bryczki Pony

Marka GLINKOWSKI produkuje również profesjonalne bryczki sportowe dla koni typu: Pony. Powozy z tej oferty dedykowane są zarówno do zawodów maratonowych każdej rangi, a także jazd treningowych. Linia bryczek pony, składa się z wyczynowych modeli Joanna oraz Hartland III, a także modelu Pony Sport, przeznaczonego do zawodów niższej rangi.

Bryczki rekreacyjne

W zagonionym współczesnym świecie, sprawą bezcenną staje się znalezienie chwili, kiedy można cieszyć się pięknem natury. Oferta bryczek rekreacyjnych marki GLINKOWSKI zaspokaja nie tylko potrzeby komfortu przemieszczania się, ale i elitarności oraz umiłowania piękna.

Wytwarzane w oparciu o doświadczenia z produkcji bryczek do profesjonalnych zawodów sportowych, cechują się łatwością prowadzenia i zwrotnością, cenioną przez fanów powożenia konnymi zaprzęgami. Poza walorami czysto użytkowymi, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu są prawdziwą ozdobą wielu stadnin z całego świata.

Bryczki z tej linii mogą być wykorzystywane do komercyjnych przewozów turystycznych. Spotkać je można w najważniejszych miejscach kulturalnych świata. Nasze bryczki wożą turystów po Rzymie, Pradze, Wiedniu, Krakowie. Dla klientów z Niemiec, ważną informacją będzie, że spełniają normy jakości niemieckiego standardu TUV.

Bryczki klasyczne

Zawsze z pasją podejmujemy się produkcji bryczek klasycznych. To przedmioty z duszą, czyste piękno zaklęte w skórze, metalu i drewnie. Produkcja klasycznych powozów konnych to wyjątkowe spotkanie najnowszej technologii, rzemieślniczego kunsztu i historii jeździectwa, a przede wszystkim wspaniałe wyzwanie.

Na przestrzeni ostatnich lat wyprodukowaliśmy kilkaset powozów, o designie charakterystycznym dla minionych epok. Oprócz doświadczenia w przetwarzaniu stali przydaje się również świetnie wyposażona stolarnia i fachowcy, którzy przy obróbce drewna pracują od wielu lat. Choć DNA marki GLINKOWSKI jest innowacyjność, to przy produkcji drewnianych bryczek klasycznych z przyjemnością… zatrzymujemy czas. Współpraca z prawdziwymi pasjonatami jeździectwa to czysta przyjemność! Zapraszamy fanów i kolekcjonerów do współpracy!

Akcesoria i części do bryczek

Marka GLINKOWSKI to nie tylko produkcja bryczek sportowych. W ofercie marki znajdują również akcesoria związane z jeździectwem jak np. wózek na uprzęże, ale także unikatowe produkty, które spodobają się każdemu fanowi jeździectwa jak np. stół wykonany w oparciu o koła bryczki.

 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie