logo

Maraton Dynamic

Bryczka Maraton Dynamic wdrożona została do produkcji na początku 2000 r., w okresie funkcjonowania klubu jeździeckiego marki GLINKOWSKI. Celem utworzenie własnego klubu jeździeckiego było szybka weryfikacja wdrażanych innowacji w zakresie własności jezdnych. Marka podjęła wówczas współpracę z utalentowanym wyczynowym powożącym, a bryczka Maraton Dynamic była powozem zaprojektowanym pod jego precyzyjne wymagania. Sukcesy Przemysława Sroki, który w okresie funkcjonowania klubu zdobywał wielokrotnie tytuły Mistrza Polski, zadecydowała o popularności modelu Maraton Dynamic. Wdrożenie do seryjnej produkcji, umożliwiło oferowanie jej w przystępnej cenie, dzięki czemu wielu najlepszych ówczesnych powożących decydowało się na jej zakup.

Bryczka Maraton Dynamic spełnia wymagania Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej [FEI - FÉDÉRATION EQUESTRE INTERNATIONALE].

 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie