logo

Wyjątkowa technologia i design

FALCON to bryczka dedykowana do profesjonalnych zawodów maratonowych, następca legendarnego modelu Double Sport. FALCON przejął doskonalone przez lata sportowe właściwości jezdne, wzbogacone o najnowocześniejszą technologię zastosowaną w układzie zawieszenia.

Od modelu FALCON 190, w standardzie, w tylnym układzie bryczki znajduje się podwójnie łożyskowane, nowoczesne zawieszenie pneumatyczne, wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości. Z przodu bryczki zawieszenie montowane jest na zamówienie. Nowoczesna konstrukcja ramy zbudowana w oparciu o elementy kratownicy zapewniają bardzo wysoką sztywność oraz wytrzymałość, przy zachowaniu niskiej wagi powozu, która jest jednym z kluczowych parametrów w bryczkach singlowych oraz bryczkach dla koni Pony (FALCON 120, 160, 190, 220).

Bryczkę FALCON od modelu Double Sport różni ponadto nowoczesne wzornictwo. Po 10-leciu latach produkcji bryczki Double Sport, zdecydowano o konieczności zaprojektowania powozu odpowiadającego współczesnemu wzornictwu przemysłowemu. Charakterystyczna wygięta rama, nadająca powozowi sportowej elegancji i produkowane wyłącznie do tego modelu powozu koła, o szprychach wygiętych do wewnątrz, powodują, że łatwo bryczkę FALCON rozróżnić wśród innych sportowych powozów konnych. To pojazd wyjątkowy w każdym wymiarze.

Bryczka FALCON spełnia wymagania Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej [FEI - FÉDÉRATION EQUESTRE INTERNATIONALE].

PRZEJDŹ DO BRYCZEK • KLIKNIJ

 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie