logo

Speider Classic / Exlusive / Light i UltraLight Lekkość, klasa i piękno

Bryczki z linii Speider to bryczki przeznaczone do profesjonalnych zawodów sportowych w kategoriach ujeżdżenia i prób zręcznościowych [dresarzu]. Wybierane przez wyczynowych powożących. Ich design nawiązuje do klasycznych wzorów oraz historii jeździectwa sportowego.

Speider Light to bardzo popularna bryczka do wyczynowego ujeżdżenia i prób zręcznościowych wypierająca sprzedaż modeli Exclusive i Classic. Oparta o najnowsze technologie produkcyjne, jest lekka i cechują ją sportowe właściwości jezdne. Design powozu nawiązuje do klasycznych linii, ale pozbawiono go drewnianych elementów ozdobnych, by dodatkowo obniżyć wagę.

Bryczka Speider Light przeznaczona jest do zaprzęgów na jednego, dwa i cztery konie. To najwyższej klasy bryczka sportowa dedykowana dla najbardziej wymagających powożących, odpowiedź na dzisiejsze wymagania w profesjonalnej klasie sportowej, a także komfortu koni.

Glinkowski horse carriage Speider Light

Sprawdź pełną ofertę lini Speider Light - kliknij

Spełnia wymagania Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej [FEI - FÉDÉRATION EQUESTRE INTERNATIONALE].

 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie