logo

Bryczki z linii Speider to bryczki przeznaczone do profesjonalnych zawodów sportowych w kategoriach ujeżdżenia i prób zręcznościowych [dresarzu]. Wybierane przez wyczynowych powożących. Ich design nawiązuje do klasycznych wzorów oraz historii jeździectwa sportowego.

Speider Classic – to następca Speidera Exclusive, lżejsza, o konstrukcji lepiej przystosowanej do zawodów zręcznościowych [dresarzu], uwzględniającej wprowadzane pod koniec lat 90-tych, zgodnie z ówczesnymi wytycznymi międzynarodowej federacji jeździeckiej [FEI], elementy bryczek maratonowych, takich jak opóźniacz skrętu, czy hamulec na kranz. Podobnie jak model Exlcusive ozdobiony jest drewnianymi panelami, zapewniającymi mu piękny, klasyczny wygląd. Choć bryczka Speider Classic ciągle znajduje klientów, to dla zawodów sportowych najwyższej klasy, marka dedykuje serię powozów Light i Ultra Light.

 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie