logo

OtiumFarm to marka z Grupy Glinkowski, reprezentująca w Grupie produkcję przyczep rolniczych. Sektor produkcji przyczep rolniczych to trzeci obok produkcji łyżek do koparek oraz sportowych i klasycznych powozów konnych obszar działalności grupy, działającej na rynku przetwórstwa i obróbki stali od 1956 roku.

Produkcję przyczep rolniczych Grupa Glinkowski prowadzi od ponad 10 lat. Od samego początku działalność produkcyjna podporządkowana była wymogom jakościowym oraz oczekiwaniom niemieckich producentów rolnych, do których trafiało ponad 90% produkowanych przyczep.

OtiumFarm wyspecjalizowała się w produkcji niedużych, jednoosiowych przyczep rolniczych o ładowności od 1,2 tony do 6,35 tony. Dwuosiowe przyczepy produkowane są w niedużych ilościach, na specjalne zamówienie. Przyczepy można zamówić z wyposażeniem standardowym lub dodatkowym. Posiadają one możliwość dołączenia kolejnej przyczepy. 

Aktualnie OtiumFarm produkuje ok. 200 jednoosiowych przyczep rocznie, a tzw. „customizacja” przyczep rolniczych stała się znakiem rozpoznawczym marki na rynku producentów przyczep rolniczych.

Więcej na: Jednoosiowe Przyczepy Rolnicze.

 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie