logo

XXI edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW za nami. Swoją ofertę zaprezentowało niemal 730 wystawców z kraju i z zagranicy. Po raz pierwszy jako wystawca zaprezentowała się Grupa Glinkowski z ofertą jednoosiowych przyczep rolniczych i łyżek do maszyn rolniczych.

Organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych targi są największą plenerową wystawą rolniczą w Europie. Na ponad 130 tys. m2 producenci z każdego sektora branży rolniczej przedstawili najnowszą ofertę produktów, począwszy od producentów maszyn rolniczych, przez przedsiębiorstwa sektora rolno-chemicznego, po firmy finansowe specjalizujące się w obsłudze rolnictwa. Także w tym roku nie zabrakło pokazów i premier.

Po raz pierwszy jako wystawca pojawiła się Grupa Glinkowski, znany na świecie producent powozów konnych. Grupa zaprezentowała nowe dywizje produkcyjne z produktami i usługami kierowanymi do rolników indywidualnych oraz producentów maszyn i urządzeń rolniczych, a także budowlanych.

Grupa Glinkowski w Bednarach AGROSHOW

Pod marką OtiumFarm Grupa pokazała jednoosiowe przyczepy rolnicze, dotychczas produkowane na zamówienie niemieckich dystrybutorów maszyn rolniczych. Z kolei pod marką GRAXX pokazano łyżki do maszyn rolniczych.

- Interesuje nas przede wszystkim współpraca z producentami maszyn, dla którzy możemy usługowo wytwarzać duże ilości łyżek lub przyczep rolniczych pod marką zamawiającego – prezentował strategię targową Hubert Glinkowski odpowiedzialny w Grupie za handel i sprzedaż – To model, który sprawdził się w kooperacji z odbiorcami niemieckimi. – podkreślił.

Zainteresowanie zwiedzających budziła pokazowa bryczka sportowa do konkurencji maratonu. To najnowszy model marki o nazwie GLINKOWSKI X-TREME, o autorskim designie, kierowany do wyczynowych powożących.

Przyczepy rolnicze Otiumfarm Grupa Glinkowski na Bednarach AGROSHOW

- Z targów jestem bardzo zadowolony – podsumowuje obecność w Bednarach Hubert Glinkowski – Udało nam się nawiązać wiele cennych kontaktów handlowych, przy czym najbardziej zaskoczyło mnie to, że większość z nich to klienci zagraniczni. – dodaje.

Według informacji organizatora w tym roku Bednary odwiedziło ponad 130 tysięcy osób. Liczby te potwierdzają, że AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa w Europie i prawdziwe święto branży rolniczej.

Jednoosiowa przyczepa rolnicza Otiumfarm Grupa Glinkowski w Bednarach AGROSHOWłyżki GRAXX do koparek i ładowarek Grupa Glinkowski na Bednarach AGROSHOW

Więcej informacji:

www.otiumfarm.eu / www.graxx.eu / www.glinkowskigroup.com 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie