logo

Wyprodukowaliśmy eko-bryczkę wyposażoną w nowoczesną instalację fotowoltaiczną, zapewniającą naturalne źródło napędu.

EQUIVERT to powóz konny do przewozu śmieci, wykonany na specjalne zamówienia jednego z miast, z północy Francji. Dlaczego specjalne?

Projekt obejmował bowiem instalację paneli fotowoltaicznych, jako ekologicznego źródła zasilania, wspierającego pracę urządzeń śmieciarki. Przeznaczeniem powozu jest bowiem transport śmieci z naturalnego parku rekreacyjnego, zamkniętego dla ruchu zmechanizowanego.

Bryczka konna napędzana panelami fotowoltaicznymi wyprodukowana przez firmę GLINKOWSKI 2

Choć klient szukał wykonawcy zamówienia wśród największych europejskich producentów powozów konnych, to dopiero rozwiązanie zaproponowane przez inżynierów marki GLINKOWSKI znalazło jego uznanie.

Projekt realizowaliśmy wspólnie ze specjalistycznym producentem paneli fotowoltaicznych, który w oparciu o wytyczne naszych inżynierów, przygotował dedykowane pod powozy konne rozwiązanie.

Bryczka konna napędzana panelami fotowoltaicznymi wyprodukowana przez firmę GLINKOWSKI 6   Bryczka konna napędzana panelami fotowoltaicznymi wyprodukowana przez firmę GLINKOWSKI 5

- Przy realizacji tego projektu zebraliśmy wyjątkowe doświadczenie techniczne - mówi Damian Glinkowski dyrektor techniczny marki GLINKOWSKI - Jesteśmy gotowi do rozwoju segmentu produkcji eko – bryczek, jako jeden z pionierów tego typu powozów konnych nie tylko w Europie, ale i na świecie. - podkreślił.

Za prowadzenie projektu odpowiedzialny był Autoryzowany Dealer we Francji - firma Sellerie Baude.

To nie pierwsze zamówienie, które wymagało od inżynierów marki GLINKOWSKI opracowania dedykowanych rozwiązań technologicznych w produkowanych powozach konnych. Jeśli macie unikatowe potrzeby w zakresie wyposażenia bryczki, skontaktujcie się z nami. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

 

ZOBACZCIE TAKŻE: REPRODUKCJA BRYCZKI III PREZYDENTA USA – THOMASA JEFFERSONA - KLIKNIJ LINK

Poplar Forest Phaeton bryczka Thomas Jefferson 3rd President f the USA Powozy Konne Glinkowski

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie