logo

Live Oak International to największe i najbardziej prestiżowe zawody jeździeckie w USA, będące jednocześnie kwalifikacjami amerykańskiej USEF (U.S. Equestrian Federation) i międzynarodowej federacji jeździeckiej FEI (Fédération Equestre Internationale). Złoty i brązowy medal w kategorii powożenia jednokonnymi zaprzęgami PONY, zdobyli zawodnicy na bryczkach marki GLINKOWSKI. 

Live Oak International to zawody, w których oprócz kategorii powożenia zaprzęgami konnymi, odbywają się również konkurencje skoków przez przeszkody. Kwalifikacje do USEF oraz FEI, a także atrakcyjne nagrody finansowe (w tym roku 180 000 dolarów) zbudowały przez ostatnie lata międzynarodową reputację, która przyciąga do Live Oak najlepszych zawodników i tysiące obserwatorów. W tegorocznych zawodach udział wzięli zawodnicy z 20 krajów i ponad 5000 gości.

Podczas zakończonej w marcu br. 28 już edycji zawodów, w kategorii powożenia jednokonnymi bryczkami PONY złoty medal FEI Single Pony US Championships zdobyła Jennifer Keeler (USA). 

Hubert Glinkowski w środku współwłaściciel marki GLINKOWSKI oraz Jennifer Keeler i luzak David Harris

Jennifer w zawodach prowadziła dwie bryczki FALCON 160 w maratonie oraz Speider Light w dresarzu - mówi Hubert Glinkowski współwłaściciel marki GLINKOWSKI – To wyjątkowe powozy konne, które mają na swoim koncie wiele zwycięstw w najbardziej wymagających zawodach. Cieszę się, że mogłem osobiście kibicować i gratulować Jennifer oraz jej luzakowi Davidowi Harrisowi. – dodaje.

Bryczka konna FALCON to najnowsza linia powozów dedykowanych do wyczynowych zawodów maratonowych. Wyróżnia ją unikalny design i nowoczesna konstrukcja ramy, która zapewnia bardzo wysoką sztywność oraz wytrzymałość, przy zachowaniu niskiej wagi bryczki.

Niska waga, wytrzymałość i świetne własności jezdne to również cecha bryczki Speider Light, będącej w ofercie marki od wielu lat. To na niej jesienią ubiegłego roku Bartłomiej Kwiatek (GLINKOWSKI Team) zdobył tytuł Mistrza Świata w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi.

Warto podkreślić, że w zawodach w Live Oak startowało aż 15 bryczek sygnowanych logo marki, a w kategorii PONY, oprócz Jennifer na podium stanęła również Taylor Bradish, zajmując trzecie miejsce. Live Oak International po raz kolejny potwierdziły silną pozycję bryczek marki GLINKOWSKI na amerykańskim rynku wyczynowego powożenia zaprzęgami konnymi.

 

Więcej o zawodach: https://liveoakinternational.com

Bryczki sportowe: http://www.glinkowski.pl/pl/oferta-bryczek/bryczki-sportowe 

Glinkowski Sp. z o.o.

Sikorzyn 21, 63-800 Gostyń, Polska
biuro@glinkowski.pl

a j r

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Znajdź na stronie